Sledovanie zásielok DPD

Prvé začiatky spoločnosti DPD boli navrhnuté výhradne na prepravu balíkov, centrála bola vybudovaná v meste Aschaffenburg. DPD na slovenský trh prenikol v roku 2002, čím pokračuje v napĺňaní svojho zámeru a to je získať významný podiel na trhu vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy kusových zásielok aj v strednej či východnej Európe. Každej odoslanej zásielky prideľuje DPD vlastné sledovacie číslo (tracking number), pomocou ktorého môžete sledovať pohyb balíka. 

Ako na DPD sledovanie balíka?

Potrebujete zistiť, kde sa nachádza váš balík od DPD? Na sledovanie pohybu zásielky od prepravnej spoločnosti DPD vám stačí zadať číslo zásielky do formulára nižšie.

DPD sledovanie zásielky

Zadajte číslo DPD zásielky do formulára nižšie a stlačte tlačidlo Sledovať.

 

Rástúce požiadavky zákazníkov v Slovenskej republike sú v súčasnosti zabezpečené centrálnym sortovacím strediskom v Dolnom Hričove a štrnástimi regionálnymi depami v napríklad, Bratislave, Trnave, Nitre, Nových Zámkoch, Trenčíne, Prievidzi, Vlkanovej, Ružomberku, Rimavskej Sobote, Poprade a tak dalej. DPD svojim zákazníkom ponúka široké portfólio služieb profesionálneho balíkového prepravcu, a to od základných štandartoch až po doručovanie na druhý deň v dohodnutom, čiže v určenom čase. Doručovacia časy sú porovnateľné s leteckou prepravou, ale pri podstatne nižších nákladoch. Sledovanie zásielok DPD je možné na našej webstránke vyššie.

DPD je cestným prepravcom, čo výrazné šetrí ich aj Vaše náklady na doručenie zásielky

Sledovanie zásielok DPD

Ďalšie spoločnosti, u ktorých môžete sledovať zásielky:

Pevne verím, že vám tento článok pomohol a budete vedieť, ako na GLS sledovanie zásielky.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*