Pošlite balík do Anglicka bezpečne s Maťkom a Kubkom

Balíky do Anglicka

Možností, ako poslať balík do Anglicka, je dnes naozaj veľa. Okrem tradičnej Slovenskej pošty môžete využiť aj služby rôznych kuriérskych spoločností. Slováci žijúci v Anglicku majú vynikajúce skúsenosti s prepravou balíkov prostredníctvom prepravnej spoločnosti Maťko a Kubko. Aj tu máte, samozrejme, možnosť sledovať pohyb svojho balíka.

Ako poslať balík s Maťkom a Kubkom?

Balíky môžete s Maťkom a Kubkom zasielať nielen do Anglicka, ale aj naopak, z Anglicka na Slovensko. Je to pritom naozaj jednoduché.

  1. Navštívte web Maťko a Kubko. Nájdete tu všetky informácie, ktoré budete k preprave balíka potrebovať. Zároveň tu môžete uskutočniť objednávku prepravy.
  2. Dôkladne zabaľte svoj balík. Používajte kvalitný obalový materiál, ktorý ochráni vašu zásielku pred prípadným poškodením. Pamätajte, že za zásielku zodpovedáte vždy vy. Nech ju už posielate s akoukoľvek prepravnou spoločnosťou. Prepravca nezodpovedá za škody, ktoré sú spôsobené nedostatočným zabalením.
  3. Posielajte len povolené položky. V balíku do zahraničia by nemali byť veci vylúčené z prepravy, ako sú netrvanlivé potraviny, alkohol, zbrane, ich imitácie a pod. Zoznam týchto položiek nájdete priamo na stránke prepravcu.
  4. Zaplaťte za balík. Zaplatiť môžete prevodom na účet alebo v hotovosti, priamo pri jeho prevzatí. A koľko vás to bude stáť? Za balík do Anglicka zaplatíte 22€ za každých 10 kg zásielky a naopak, za balík z Anglicka je to 16£ za každých 10 kg.
  5. Využívajte benefity, ktoré Maťko a Kubko ponúka. Je skvelé, že všetky zásielky, ktoré Maťko a Kubko prepravuje, sú automaticky poistené. Môžete si ich však ešte pripoistiť. Určite vás poteší aj možnosť získať vernostnú zľavu, a to piatu prepravu zdarma.

Kuriér do Anglicka

Klienti oceňujú aj možnosť kedykoľvek kontaktovať kuriéra. Tak máte pohyb vašej zásielky vždy pod kontrolou a môžete si overiť, kedy bude doručená. Váš balík do Anglicka dorazí s Maťkom a Kubkom načas a bezpečne!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*