Sledovanie zásielok INTIME

Spoločnosť pre niektorých nie tak známa, pre niektorých jedna z najznámejších. Jedná sa o spoločnosť In Time, cez ktorú môžete posielať vaše balíky a následne sledovať zásielky InTime cez našu stránku. Spoločnosť IN TIME, s.r.o. bola jedna z prvých kuriérskych služieb na území vtedajšieho Československa. Do roku 2000 sa firma IN TIME profilovala ako klasická kuriérska spoločnosť. Časom vzniklo v organizačnej štruktúre firmy IN TIME oddelenie, ktoré sa zaoberalo medzinárodnou špedíciou, prepravou, colnou deklaráciou a doručením zásielok v rámci Slovenska.

Na sledovanie zásielok In Time stačí zapísať prvých 11 číslic hľadaného balíka a všetky ostatné informácie vám už ponúkneme my.

Sledovanie zásielky IN TIME


IN TIME – História

V roku 2000 po dohode medzi firmami IN TIME a Slovak Parcel Service (SPS), prevzala firma SPS domestikovú prepravu, firma IN TIME sa začala profilovať ako logistická spoločnosť a medzinárodná špedícia.

intime sledovanie zásielky

V súčasnosti sa spoločnosť IN TIME špecializuje na prepravu balíkových zásielok na tuzemskom a zahraničnom trhu. Pre domáci trh sa špecializujeme na doručovanie zásielok fyzickým osobám (vhodný produkt pre internetové obchody a zasielateľské domy).

Okrem kuriérskej spoločnosti InTime odporúčame aj 123kurier sledovanie zásielky.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*