Sledovanie zásielok Slovak Parcel Service (SPS)

Naše služby sledovanie zásielky Slovak Parcel Service, môžete použiť aj pri této spoločnosti. Ak si nie ste istý o akú spoločnosť ide, prečítajte si nasledujúce riadky.

Na sledovanie zásielok In Time stačí zapísať prvých 11 číslic hľadaného balíka a všetky ostatné informácie vám už ponúkneme my.

 

Sledovanie zásielky Slovak Parcel Service (SPS)
Slovak Parcel – História

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Pokračuje v činnosti pôvodnej firmy IN TIME ČSFR s.r.o., ktorá už niekoľko rokov predtým poskytovala služby expresnej prepravy zásielok v bývalom Československu. Slovak Parcel Service s.r.o. už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosťUnited Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS).

 

Slovak Parcel Service (SPS) sledovanie zásielky

 

Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 25 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 350 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou IN TIME s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Názov: Slovak Parcel Service s.r.o.
Sídlo: Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji
IČO: 31329217
DIČ: 2020351993
IČ DPH: SK2020351993
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: s.r.o., Vložka č. 3215/B
Založenie spoločnosti: 1992
Webstránka: sps-sro.sk

2 Comments

  1. SPS (Slovak Parcel Service) je najhoršia kuríerska služba. Vôbec nepošlú SMS ani žiadne info o doručovaní zásielky, nefunguje im stránka, keď už pošlú SMS tak buď 5 min pred príchodom alebo hodinu po odovzdaní balíka… Kuriéri sú arogantní.

  2. Dostal som SMS o doruceni Balika do Alzaboxu aj s Kodom na vyzdvihnutie, ale Pri zadani kodu mi oznamilo ze kod je neplatny, poziadam Vas o zaslanie noveho kodu a zaroven o predlzenie skladovacej doby, pretoze v pondelok 25.9. sa zasielka ma vratit spät k odosielatelovi.
    Dakujem Kovac Peter

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*