Sledovanie zásielok Slovak Parcel

Naše služby sledovanie zásielky Slovak Parcel, môžete použiť aj pri této spoločnosti. Ak si nie ste istý o akú spoločnosť ide, prečítajte si nasledujúce riadky.

Na sledovanie zásielok In Time stačí zapísať prvých 11 číslic hľadaného balíka a všetky ostatné informácie vám už ponúkneme my.

Sledovanie zásielky Slovak Parcel
Slovak Parcel – História

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Pokračuje v činnosti pôvodnej firmy IN TIME ČSFR s.r.o., ktorá už niekoľko rokov predtým poskytovala služby expresnej prepravy zásielok v bývalom Československu. Slovak Parcel Service s.r.o. už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosťUnited Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS).

Sledovanie zásielok Slovak Parcel

Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 25 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 350 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou IN TIME s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.