Sledovanie zásielok GEIS

Začiatok firmy GEIS na slovenskom trhu začali v roku 2006, a to tým že prevzali firmu TEN Expres Slovakia, poskytovateľa vnútroštátnej prepravy zásielok, ktorá od svojho založenia v roku 1992 vybudovala najrozsiahlejšiu prepravnú sieť na Slovensku.

GEIS sledovanie zásielky

Pod tradičnou slovenskou obchodnou značkou začal GEIS od roku 2006 úspešne rozvíjať svoju širokú škálu logistických služieb tak, že sa za veľmi krátku dobu zaradila medzi popredných slovenských poskytovateľov vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy paletových ale i balíkových zásielok a taktiež aj leteckej a námornej prepravy. Potvrdený a zmenený názov bol v roku 2011 v Októbri, s TEN Expres Slovakia na Geis SK, v rámci skupiny vznikla spoločnosť Geis Parcel SK, ktorá sa špecializuje na prepravu balíkových zásielok do 50 kg.

Geis sledovanie zásielok

Sledovanie zásielok Geis je možné nájsť na ich webovej stránke – tracking & tracing. Do skupiny Geis česko – slovenskom územií patria aj daľšie spoločnosti Geis CZ, Geis Parcel CZ a Spedition Feico tieto 3 patria medzi najväčšie prepravné a logistické spoločnosti.

1 Comment

  1. GIES vám umožňuje sledovanie zásilok pomocou zadanie čísla balíka, ktorý obdržíte pri odlslaní tovaru (do 50kg).

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*